چهارشنبه , ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / شرایط و ضوابط خرید و مرجوعی

شرایط و ضوابط خرید و مرجوعی

شرایط تحویل بسته پستی و مرجوعی :

تحویل با پست پیشتاز و تی باکس خواهد بود
لطفا برای دریافت کد رهگیری پست،حداقل بعد از ۲۴ ساعت از ثبت سفارش از منوی پیگیری سفارش در پایین سایت اقدام نمایید.همچنین کد رهگیری تا ۲۴ ساعت کاری بعد از ثبت سفارش برای خریدار پیامک خواهد شد.
ارسال با باربری به منظور تسریع در دریافت کالا خواهد بود ولی از لحاظ امنیت و هزینه نسبت به پست ضعیفتر خواهد بود.همچنین ارسال با باربری مخصوص شهرهای بزرگ و پرتردد با اتوبوس خواهد بود.در صورتیکه در شهرها و یا روستاهای کوچک هستید با پست برای شما ارسال خواهد شد.هزینه بین شهری که معمولا بیشتر از ۳۰ هزار تومان هست بر عهده مشتری خواهد بود که در زمان تحویل کالا در ترمینال از خریدار اخذ خواهد شد.
در صورتیکه آدرس شما نیاز به توضیح خاصی دارد در مرحله قبل و همراه با آدرس ثبت کنید تا در پرینت آدرس شما ثبت شود و از فرستادن توضیحات آدرس به صورت پیغام و ایمیل و پیامک خودداری کنید.بسته ها توسط پست توزیع خواهد شد پس لطفا آدرس را کامل کامل ارائه نمایید تا راحتر توزیع گردد.امکان توزیع در ساعت خاص وجود ندارد.
بلافاصله بعد از ثبت سفارش کامل؛اطلاعات سفارش برای شما پیامک خواهد شد.
در صورت امکان هر روز سفارش ها تا ساعت ۱۲ ظهر در همان روز ارسال خواهد شد و از ساعت ۱۲ به بعد در اولین روز کاری بعد ارسال خواهد شد.
در صورتیکه با گزینه باربری خرید خود را ثبت کردید بعد از ثبت سفارش با شماره ۰۵۱۳۲۲۱۱۴۱۵ تماس حاصل نمایید تا بسته شما سریعتر ارسال گردد و در صورتیکه با پست خریداری مینمایید به هیچ عنوان نیاز به تماس ندارد و ارسال خواهد شد.ساعت کاری شرکت در روز های کاری از ۱۰ صبح الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۰ خواهد بود و در غیر از این ساعات پاسخگو نخواهیم بود.
امکان خرید حضوری هم در این ساعات وجود دارد.

شرایط مرجوعی

تعویض قطعات در صورت ابطال نشدن گارانتی به مدت یک هفته پس از خرید پذیرفته میشود
شرایط ابطال گارانتی :جدا کردن برچسب محافظ تاچ یا ال سی دی ویا مخدوش کردن هلوگرام گارانتی
لحیم کاری برروی قطعات وتا خوردگی فلت یا شکستگی وتعویض قطعه
برای ارسال شهرستان تایید قوانین به منزله تایید فاکتور خرید می‌باشد
مسیولیت مشکلات پیش امده بخاطر باربری و دیگر اتفاقات به عهده خریدار میباشد

Call Now Buttonتماس با ما
فروشگاه 1415

به کانال ما بپیوندید

پیوستن نه ممنون
0